Müşteri Hizmetleri
0 312 355 30 40
GSM Destek
0532 648 38 71
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
0532 648 38 71
E-mail Destek
zaferbelek@gmail.com
KATOGORİLER
Keçiören İstikbal
KATOGORİLER
Oturma GruplarıYemek OdalarıYatak OdalarıYatak ve Baza Genç ve Bebek OdalarıMutfak Masa - SandalyeleriEv TekstiliBahçe Mobilyası Halılar Aksesuarlar
Haftanın Ürünleri
Bizden Haberler
Anket
Bize Nasıl Ulaştınız ?

Tavsiye
Google
Döviz Durumu
 
$ USD 7.3985
7.4118
€ EURO 9.0044
9.0206
¥ JPY 7.1198
7.1670
£ GBP 10.1006
10.1533

Zafer Belek İstikbal Showroom

Ankara’nın Keçiören İlçesi´nde bulunan Zafer Belek Plaza, İstikbal Showroom adı altında mobilya sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız; İstikbal Mobilya Yetkili Bayisi olarak, İstikbal’in tüm ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Keçiören İstikbal


İnsan sağlığına elverişli, ergonomik, pratik, az yer kaplayan en son trendlerin yanı sıra, İstikbal oturma grupları, İstikbal Yemek Odaları, İstikbal Yatak Odaları, İstikbal Yatakları, İstikbal Bazaları, İstikbal Genç ve Bebek Odaları, İstikbal Mutfak Masa ve Sandalyeleri, İstikbal Bahçe Mobilyaları, İstikbal Ev Tekstili, İstikbal Halıları ve İstikbal Aksesuar Çeşitleri ile 9000 m2 alanda, 3 katlı mağazamızda tüm İstikbal ürünlerini bünyemizde bulundurmaktayız. En güncel İstikbal Ev Consept ürünleri desen ve renkleri bir arada bulundurarak siz değerli tüketicilerine hızlı ve zamanında lojistik ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Satış sonrası desteği, güler yüzlü hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmete devam etmekteyiz.

İstikbal Mobilya Ürünleri

Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma gruplarına kadar, yüzlerce çeşit ve birbirinden özel koleksiyonlar İstikbal ürünlerini mağazamızda görebilirsiniz.

İstikbal Bölgelerimiz

Ankara İstikbal Mağazamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri odaklı çalışmaktadır. Ankara İstikbal Yetkili Bayisi olan Zafer Belek Plaza; Ankara’nın Keçiören, Hasköy, Pursaklar, Siteler, Yenimahalle, Demetevler, Akyurt, Ayaş Yolu, İstanbul Yolu, Batıkent, Dikmen, Gölbaşı, Eskişehir Yolu, Cebeci, Gülveren, Mamak, Kayaş, Çankaya, Natavega, Çubuk, Altındağ ve diğer bölgelere hizmet vermektedir.

Sizde evinize, ofisinize mobilya almadan önce Ankara Keçiören Zafer Belek İstikbal mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Tüm soru ve görüşlerinizi  www.istikbalkecioren.com   web sayfamız üzerinden bize iletebilirsiniz.